درباره ما

درباره ما

پارسه شید

شرکت تک درخت سبز به عنوان دفتر منطقه ای مجموعه کملیون در خاور میانه و شمال آفریقا در تلاش است تا با ارائه محصولات مطلوب در نقطه بهینه قیمت - کیفیت نه تنها رضایت مصرف کنندگان محترم این محصولات را جلب نماید; بلکه نقش کوچکی برای ایجاد تحول در فرهنگ حمایت از مصرف کنندگان و خدمات پس از فروش در صنایع تولید روشنایی و ذخیره سازی انرژی الکترونیکی داشته باشد.

از اینکه اجازه میدهید تا خانه شما را روشن کنیم، سپاس گزاریم.


لامپ های ال ای دی پارسه شید


با توجه به رویکرد جدید در مصرف انرژی و توجه ویژه در بخش روشنایی و با کوشش متخصصان صنایع نیمه هادی، امروزه امکان تولید صنعتی لامپ ها و چراغ های ال ای دی فراهم گردیده است. مزیت اعجاب انگیز این محصولات امکان تبدیل 90 درصد انرژی الکتریکی به انرژی نورانی است. این برتری باعث کاهش قابل توجه مصرف انرژی برای تامین نیاز روشنایی می گردد که نیمی از مصرف انرژی الکتریکی را شامل می شود. همچنین پایداری مواد نیمه رسانای به کار گرفته شده در محصولات روشنایی افزایش طول عمر آن ها را در پی داشته و نیاز به تعویض های مکرر را مرتفع کرده است.

 

از امکانات دیگر در تولید لامپ ها و چراغ های LED امکان تولید آن ها در طیف های متنوع است. یعنی می توان آن ها را در رنگ های مورد نیاز و مطابق با استانداردهای صنعت روشنایی ایجاد نمود.

حذف مواد غیر قابل بازیافت و مضر به محیط زیست هم از برتری های این محصولات است. به عنوان مثال مواد پلی اتیلن جایگزین شیشه گردید و دیگر خبری از گازهای سمی جیوه و فسفر نیست.

موارد ذکر شده در بالا همگی سبب شده تا هم تولید کنندگان و هم مصرف کنندگان توجه ویژه و روز افزون نسبت به استفاده از محصولات LED داشته باشند و شاهد فراگیری این فناوری جدید هستیم.